Inwestycja Kalinówka ul. Migdałowa - 10 domów jednorodzinnych

Rozpoczęcie budowy 05,2018 r.

Budowa 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 134 m2. Niezwykle praktyczny i popularny projekt budynku mieszkalnego pod nazwą „Dom w Klematisach 12 (BT)” znanej pracowni architektonicznej Archon +.

Proponujemy Państwu domy jednorodzinne zaadaptowane do zabudowy bliźniaczej, budowane w wysokim standardzie. Wygodne i funkcjonalne, każdy z nich przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny, o pow. użytkowej ok. 135m2. Każdy z domów posiada własną działkę o pow. 500 m2. Zapewniamy ciekawą architekturę doskonale dopasowaną do otaczającego krajobrazu, najwyższy poziom wykonawstwa oraz dbałość o szczegóły realizowanych projektów. 

Termin oddania do użytku III kw. 2019 roku  

Osoby zainteresowane zakupem domu budowanego w ramach nowej inwestycji zapraszamy już na etapie stanu surowego dzięki czemu możliwe będzie dopasowanie wielu elementów wnętrza domu jak usytuowanie ścian działowych czy choćby punktów instalacji elektrycznej do Państwa oczekiwań.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy pomoc w znalezieniu korzystnej oferty finansowania zakupu domu.

Dostępne domy

Nr 1 - sprzedany; Nr 2 - sprzedany; Nr 3 - sprzedany; Nr 4 - sprzedany; Nr 5 - rezerwacja; Nr 6 - sprzedany; Nr 7 - sprzedany;  Nr 8 - sprzedany; Nr 9 - sprzedany;   Nr 10 - sprzedany;

Wizualizacje

Przykładowe wykończenie wnętrz

Szczegóły budynków

Budynek w zabudowie bliźniaczej wysoki standard.
Salon, 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, garaż.
Powierzchnia jednego segmentu wynosi 134 m2 (140 m2).
Powierzchnia działki dla jednego segmentu ok. 500 m2

Zdjęcia z realizacji

Zdjęcia z poszczególnych etapów budowy dodawane będą w miarę ich realizacji.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest tuż poza granicami Lublina. Na prawo od ul. Droga Męczenników Majdanka. Tylko 1 km od salonów VW i Audi.

Wśród inwestorów indywidualnych w ostatnich latach okolica ta cieszy się dużym zainteresowaniem o czym świadczy dynamiczny rozwój budownictwa mieszkaniowego w tym rejonie. Malownicza, spokojna okolica w sąsiedztwie Czerniejowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu i Rezerwatu Wierzchowiska, a jednocześnie doskonała infrastruktura drogowa pozwalająca na szybkie i wygodne połączenie z Lublinem (10 min. do centrum Lublina i 5 min. do centrum Świdnika).

Otoczeniem naszej inwestycji jest budownictwo jednorodzinne, w okolicy trasy rowerowe, spacerowe, rezerwat przyrody. Jednym z atutów jest bliska lokalizacja (6  min.) do największego we wschodniej Polsce centrum handlowo-rozrywkowego Atrium Felicity.

Wybierając nasz dom zamieszkasz w miejscu spokojnym i urokliwym w bliskim kontakcie z przyrodą  mając jednocześnie wygodne i szybkie połączenie z miastem.

Standard wykonania

ściany zewnętrzne beton komórkowy 24 cm, klejony
strop Teriva
podłoga posadzka cementowa,
tynki wewnętrzne gipsowe, łazienki i garaż cementowe
dach dachówka cementowa Braas
elewacja styropian 20 cm plus tynk silikatowo-silikonowy
ocieplenie poddasza pianka poliuretanowa 22 cm
balkony i schody

żelbetowe

stolarka okienna  okna PCV 5 komorowe 3 szybowe montowane w technologii ciepłego montażu; okno połaciowe drewniane
drzwi wejściowe stalowe z 2 zamkami
brama garażowa segmentowa Wiśniowski lub Novoferm z napędem i 2 pilotami
liczniki pomiarowe  woda  wewnątrz, gaz i prąd na zewnątrz
ogrzewanie gazowe, parter ogrzewanie podłogowe, piętro ogrzewanie podłogowe w łazience + grzejniki w pokojach
strych do adaptacji

Instalacje:

 • gazowa,
 • centralnego ogrzewania – grzejniki i ogrzewanie podłogowe (parter ogrzewanie podłogowe na całości za wyjątkiem garażu) wraz z kotłem gazowym Viessmann z zasobnikiem na wodę
 • elektryczna z osprzętem
 • wodna bez armatury
 • kanalizacji sanitarnej bez armatury
 • telewizyjna
 • alarmowa
 • domofonowa
 • internet
 • wentylacja grawitacyjna
 • możliwość podłączenia kominka

Otoczenie budynku:

 • działka ogrodzona, teren zniwelowany
 • opaska budynku oraz wjazd na działkę utwardzony kostką
 • tarasy z kostki brukowej
 • brama wjazdowa na posesję wraz z furtką
 • wyprowadzenie instalacji do zasilania siłowników bramy i videodomofonu

W trakcie budowy lub wykańczania budynków istnieje możliwość spersonalizowania domu uzupełniając jego instalacje o  dodatkowe elementy jak np. wentylacja z odzyskiem ciepła popularnie nazywana rekuperacją czy panele fotowoltaiczne, dzięki którym uzyskujemy darmową energię elektryczną. Do często montowanych elementów wyposażenia dodatkowego należą także instalacja odkurzacza centralnego, DGP kominka (Dystrybucja Gorącego Powietrza do pokoi na piętrze) czy stacja odkamieniająca wodę. Warto więc pamiętać, że decyzja o zakupie domu w trakcie jego budowy daje tym większe możliwości na wprowadzenie zmian i dodatkowego wyposażenia im mniejszy jest stan zawansowania budowy. Większość zmian w trakcie budowy przeprowadzana jest bezpłatnie.

Animacja projektu

Zdjęcia z realizacji